Firma ZAKŁAD STOLARSKI - MAREK BILIŃSKI powstała w roku 1989. W połowie lat 90-tych zakład zaczął specjalizować się w zakresie produkcji stolarki otworowej dla budownictwa mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej.

Dzisiaj oferujemy wysokiej jakości drzwi i okna produkowane z klejonki drewna: sosna, dąb, mahoń meranti oraz innych gatunków egzotycznych i krajowych.

Profesjonalny park maszynowy, duża wiedza i doświadczenie oraz rzetelny i wykwalifikowany zespół pracowników zapewnia produkcję stolarki o dowolnych kształtach i wymiarach z zastosowanierm łuków, szprosów zewnętrznych, wewnętrznych i naklejanych.

Stosowane w procesie technologicznym okucia okienne i drzwiowe renomowanych firm gwarantują długoletnie działanie i bardzo prostą obsługę dla użytkownika. Zakład zapewnia szeroki wybór kolorystyczny produkowanej stolarki. Nowoczesne farby i lakiery zabezpieczają nasze produkty przed szodliwym działaniem czynników atmosferycznych, są trwałe i spełniają normy eko.

Nasze okna i drzwi wykonywane są na indywidualne zamówienie i wg. projektu klienta. Jesteśmy w stanie sprostać nietypowym wzorom i wymogom. W ofercie mamy również stolarkę odtworzeniową. Ponadto wykonujemy różnego rodzaju zabudowy, ścianki, listwy itp. Polecamy również profesjonalny montaż produkowanej stolarki.